باربری پونک

باربری پونک و اتوبار پونک ارائه خدمات باربری و بسته بندی

باربری پونک و اتوبار پونک تهران می توانند با استفاده از مدیریت توانا ، کارگران متخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته باربری و بسته بندی پروزه های شما را در اختیار بگیرند و به پایان برسانند.

پونک  در تهران

پونک یکی از مناطق غرب تهران است که با توجه به شرایط آب و هوایی و جغرافیایی و همچنین وسعت زیاد این منطقه افراد زیادی در ان سکونت پیدا کرده  اند ، همین دلیل کافی بود تا باربری آتی در تهران یکی از شعبه های باربری و اتوبار خود را با عنوان باربری پونک در این منطقه از سال 1393 به بعد افتتاح کند.

باربری پونک

باربری ستارخان

خدمات 24 ساعته باربری پونک

ما در تمام روزهای هفته و در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات باربری ، اتوبار ، بسته بندی ، اثاث کشی ، جابه جایی ، حمل و نقل شما با کمک پرسنل توانا و متخصص خود هستیم ، فقط کافیست با یکی از شماره های باربری پونک تماس گرفته و ثبت در خواست کنید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور داشته باشیم و خدماتمان را به شما عزیزان با بهترین نوع کیفیت و در سریعترین زمان مممکن در اختیارتان قرار دهیم.

باربری آتی و سابقه فعالیت

باربری و اتوبار آتی در تهران فعالیت خود را در عرصه باربری و اتوبار در سال 1386 در تهران آغاز کرد و کم کم با حمایت مردم عزیز و قدرشناس و همچنین پرسنل کاری خود توانست شعبات دیگری را هم در سایر مناطق تهران دایر کند که باربری پونک هم یکی از این شعبات است.

متعهد متخصص و منصف

باربری تک در تهران

باربری نمونه و متعهد

باربری پونک با در اختیار داشتن کارگران و پرسنل متعهد ، متخصص و منصف می تواند بهترین و با کیفیت ترین اثاث کشی و بسته بندی را برای شما رقم بزند.

مدیریت توانا در باربری

مدیریت دانا و توانا در باربری و اتوبار پونک توانسته است که پرسنل و افرادی را جذب کند که متعهد ، متخصص و نمونه باشند ، په از لحاظ اخلاقی و جنبه های دیگر .  باربری پونک با داشتن یک مدیریت از آغاز شروع به کار تا الان توانسته است بهترین و نمونه ترین خدمات باربری ، بسته بندی و اثاث کشی را در تهران و شهرستانها در اختیار مشتری قرار دهد.

ادامه مطالب این مقاله را دنبال کنید

ویژگی های باربری نمونه در تهران و شهرستانها

ما قصد داریم که با ارائه برخی از ویژگی های مهمی که یک باربری را از سایر رقبایش بالاتر نگه می دارد ، شما را در شناساندن یک شرکت باربری نمونه کمک کنیم.

  • دارا بودن مجوز کار

یک باربری با ادعا در ارائه خدمات حمل و نقل قبل از هر چیز باید مجوز فعالیت در منطقه مربوطه داشته باشد . پس حتما با باربری و اتوبار همکاری کنید که به صورت قانونی فعالیت دارید ، باربری پونک همه مجوز های لازم را دارد.

بسته بندی اصولی 

بسته بندی باربری پونکبسته بندی اصولی وسایل و اثاثیه منزل یکی از مهمترین کارهای مربوط به اسباب کشی می باشد که مادر باربری و اتوبار پونک بنا را برآن داریم که با بسته بندی اصولی بتوانیم وسایل منزلتان را از هرگونه شکستگی و آسیب دیدگی حفظ کنیم و در زیر به بعضی از وسایل مورد نیاز جهت بسته بندی اشاره می کنیم

 

کارتن پنج لایه( مخصوص وسایل شکستنی و حساس)

کارتن رگال دار( بسته بندی البسه جهت جلوگیری از کثیفی و چروک شدن)

کارتن مواد غذایی( مخصوص مواد غذایی داخل یخچال جهت ماندگاری بیشتر)

ساک رختخواب ( بسته بندی رختخواب ، پتو ،و…..) باربری پونک

بابل رپ نخودی( بسته بندی مبلمان ، بوفه ، شیشه و…جهت جلوگیری از خط و خش

ماژیک ( نوشتن محتوای درون کارتن ها)

چسب پنج سانتی(بستن در کارتن ها و سایر وسایل)

 

وسایل بسته بندی اتوبار اتی

بسته بندی یابری پونک

بیمه

خسارت ها اثاث کشی همیشه بزرگترین معضل در در جابجایی وسایل منزل به منزل جدید است.حمل و جابجایی وسایل منزل همیشه با خسارت و آسیب به وسایل منزل همراه بوده و هست و این شاید بیشترین دغدغه مشتریان شرکت های باربری می باشد.برای کاهش این خسارتها چه باید کرد؟و اگر خسارتی در حین جابجایی وسایل منزل متوجه وسایل منزل متوجه وسایل منزلتان وارد شد چه باید کرد؟

هرچه شرکت باربری در کار خود حرفه ای باشد بازهم خسارت و آسیب به وسایل در حین جابجایی وسایل منزل اجتناب ناپذیر می باشد.یک شرکت باربری خوب وحرفه ای همیشه باید راهی برای جبران این خسارات داشته باشد.واین راه حل تنها با بیمه وسایل منزل امکان پذیر می باشد .ما ددر باربری و اتوبار پونک با بیمه وسایل شما  سعی را برآن نهاده ایم تا خسارات شما را جبران کنیم و جبران خواهیم کرد.

بار

حمل بار پونک و شعبات همکار

اتوبار پونک در تهران یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین باربری های سطح تهران است که در این زمینه فعالیت مستمر و شبانه روزی دارد ، برهمین اثاث باربری پونک در طی این چندین سال توانسته است شعبات دیگری هم در سایر مناطق تهران افتتاح کند. در این جا ما به معرفی سایر مناطق و شعبات همکار با آتی بار تهران می پردازیم.

شعبه شمال تهران

باربری سعادت آباداتوبار تهرانباربری تهران

شعبه غرب تهران

باربری ستارخانباربری در پونکباربری مرزدارانباربری جنت آباد

شعبه مرکز تهران

باربری گیشاباربری یوسف آباد

شعبه شرق تهران

باربری نارمک باربری تهرانپارس

شعبات همکار باربری آتی

ما را در  باربری پونک به خانه خود دعوت کنید

اتوبار پونک در تهران پونک بار به جز این سایت هیچ راه تبلیغاتی دیگری برای معرفی کار و برنامه خود در تهران بزرگ ندارند ، شما عزیزانی که خواهان انجام یک اثاث کشی آسان و با کیفیت هستید می توانید با مراجعه به سایت باربری آتی در تهران و یک وبگردی مشخص شده نه تنها با فعالیت های و خدمات باربری پونک بیشتر آشنا شوید بلکه سایر شعبات باربری ما را هم بشناسید

ما تنها راه تبلیغات موثر برای خود را مشتریان عزیزمان می دانیم

اتوبار و باربری پونک بهترین و اصولی ترین و همچنین ارزان ترین باربری ، بستته بندی اثاثیه منزل ، اثاث کشی منازل و … را برای شما به ارمغان می آورد و بعد از آن ما در تهران نیاز به تبلیغ نداریم چون شما معرف ما هستید.

اتوبار پونک
Call Now Button