باربری نارمک

باربری نارمک در تهران

باربری نارمک در تهران در زمینه های اثاث کشی ، جابه جایی ، حمل و نقل ، بسته بندی ، اسباب کشی و و بسته بندی فعال است .  باربری در نارمک یکی از باربری هایی است که در منطقه شرق تهران و در محدوده نارمک فعالیت دارد و خدمات خود را به طور جامع و گسترده در اختیار ساکنان این مناطق قرار می دهد.

باربری نارمک

سابقه فعالیت اتوبار نارمک

باربری نارمک با همکاری جمعی از جوانان متعهد و متخصص و آشنا با دانش باربری در سال 1387 در تهران و د منطقه نارمک شروع به فعالیت کردند . در ابتدای کار باربری در نارمک بدلیل دارا بودن پرسنل و امکانات و تجهیزات کم نمی توانست خدمات خود را در تمام مناطق تهران ارائه دهد ، اما با گذشت زمان و انگیزه و تلاش پرسنل و مدیریت توانا توانستند حوزه فعالیت خود را در سراسر تهران گسترش دهند. باربری نارمک تهران یکی از با سابقه ترین باربری های سطح استان تهران است.

sabeghe barbari

خدمات باربری نارمک در تهران

باربری و اتوبار نارمک تهران می تواند خدمات خود را به طور جامع و تمام و کمال در اختیار شما عزیزانی که خواهان یک اثاث کشی ، آسان و با کیفیت هستید قرار دهد ، در این جا ما به تعدادی از این خدمات اشاره می کنیم.

باربری بسته بندی اثاث منزل – اتوبار شهرستان – باربری در تهران و شهرستان ها – حمل اثاث سنگین و شکستنی ، این ها نمونه خدماتی هستند که در باربری نارمک با اطمینان و تضمین به شما عزیزان ارائه می شود.

our-services
بیمه باربری نارمک

بیمه باربری نارمک در تهران

ما اثاث و کالاهای شما را بیمه می کنیم و دیگر نیازی نیست نگران آسیب دیدن کالاها و وسایل خود در حین باربری و جا به جایی باشید ، باربری نارمک با داشتن قرار داد با بیمه نامه های رسمی کشور توانسته است آن اطمینان را به مشتریان خود بدهد که اثاث کشی آسان و مطمئن را برای شما رقم بزند.

 

                       ما را باین این مشخصات بشناسید

وقت شناسی و مسولیت پذیری    باربری نارمک                                     شبانه روزی

بیمه وسایل                                                                  مشاوره رایگان

پرسنل مخصوص بسته بندی                                             برآورد قیمت نهایی 

ماشین بزرگ و جادار                                                  پرسنل بااخلاق و حرفه ای

بسته بندی اثاث در نارمک تهران

خوب در این قسمت ما می خواهیم به یکی از مهمترین خدمات باربری نارمک بپردازیم  که بسیاری از خانواده های ایرانی خواهان انجام آن به صورت کاملا اصولی هستند چون برای آن ها بسیار مهم است که اثاث و کالاهایشان در حین باربری و اثاث کشی و حمل و نقل دچار اسیب شود ، اتوبار نارمک برای ارائه هرچه بهتر خدمات بسته بندی اثاث منزل تدارکاتی را دیده است که به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت .

انتخاب بهترین مواد برای بسته بندی

ما به خوبی امر بسته بندی را درک می کنیم و به اهمیت ان برای شما عزیزانی که قصد جا به جایی اثاث منزل خود را دارید واقف هستیم ، باربری نارمک در تهران با داشتن دانش تشخیص مواد ایمن و با کیفیت بسته بندی همواره از مرغوب ترین مواد برای بسته بندی اثاث شما استفاده می کند.

استفاده از بسته بندی های متنوع و گوناگون

اتوبار نارمک در تهران و باربری آتی برای بسته بندی هر نوع کالای شما نوعی بسته بندی را در نظر می گیرند که متناسب با آن کالا می باشد ، برای مثال برای بسته بندی یخچال و جلوگیری از خش برداشتن آن از نایلون های حبابدار استفاده می کنند و یا برای بسته بندی لباس و پوشاک های شما از کارتون های رگال دار دولایه و محکم استفاده می کنند باربری نارمک بهترین ، با کیفیت ترین و اصولی ترین بسته بندی ها را برای شما عزیزان رق می زند.

 

اتوبار نارمک

رائه بارنامه و بیمه باربری

ما در اتوبار و باربری نارمک تهران در ابتدا یک کارشناس بیمه را در محل حاضر کرده و با بررسی و بر آیند قیمت کل کالاهای مورد انتقال توسط اتوبار نارمک ، قیمت هایی را تعیین می کنیم و بارنامه و بیمه نامه مربوط به کالا را در جهت اطمینان خاطر شما عزیزان ارائه می دهیم ، امروزه داشتن بیمه باربری یک از ویژگی های بارز هر شرکت باربری معتبر و رسمی در تهران بزرگ است .

 

بیمه نامه باربری

ضرورت بیمه نامه باربری

بیمه نامه باربری از از انجا اهمیت پیدا می کند که ممکن است بر اثر خطای انسانی غیر عمد و یا شرایط بد آب و هوایی و … اثاث و کالاهای شما در حین باربری و جا به جایی دچار مشکل بشود و صدمه ببیند ، اینجاست که شما با داشتن بیممه نامه باربری از شرکت های معتبر رسمی دیگر لازم نیست نگران باشید و در کمال آرامش اثاث کشی خود را دنبال می کنید. باربری نارمک و اتوبار نارمک ضامن بار و اثاث شماست.

باربری آتی اثاث کشی آرام و خوب را برای شما رقم می زند

 

 

ما در تهران شعبات زیادی داریم

تمام اهداف و برنامه های ما ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه ارزان و درجه یک متناسب با شخصیت شما ایرانی های عزیز است برای همین ما مقدمات پوشش سراسری تمام مناطق تهران را هم در همان ابتدا در دستور کار خود قرار داده و شعباتی را در مناطقی از تهران افتتاح کرده ایم که به آن ها اشاره ایی می کنیم. باربری نارمک در خدمت شماست.

باربری  در شمال

باربری سعادت آباد – باربری تهران – اتوبار تهران 

باربری در مرکز

باربری گیشا – باربری یوسف آباد 

باربری  در غرب

باربری پونک – باربری مرزداران و اتوبار مرزداران – باربری جنت آباد – باربری ستارخان

باربری  در شرق

باربری تهرانپارس – باربری نارمک و اتوبار نارمک

Call Now Button