باربری جنت آباد در محدوده جنت آباد

باربری جنت آباد یکی از باربری های فعال در محدوده و منطقه جنت آباد تهران است که فعالیت خود را در طی یک دهه گذشته زیر نظر اتوبار آتی در این منطقه شروع کرده است. جنت آباد یکی از منطقه های غرب تهران است که بنا به شرایط جغرافیایی منطقه ، ساکنان زیادی را در خود جای داده است و همین امر در خواست های باربری این منطقه را به طور چشم گیری افزایش داده است. همین امر ما را بر ان داشت تا خدمات خود را هم به این منطقه گسترش دهیم.

حیطه کاری آتی بار در جنت آباد

باربری جنت آباد  فعال در تهران خدمات باربری و بسته بندی را به طور تمام و کمال در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد ، اگر بخواهیم وارد جزئیات دقیق تر بشویم می توانیم بگوییم که اتوبار جنت آباد با داشتن پرسنل توانا و متعهد خود می تواند ، لوازم سنگین مانند ، یخچال ، بوفه ، گاو صندوق و … همچنین اجسام شکستنی و حساس و همچنین اجسام خرده ریز را با استفاده از دانش باربری خود در تمام نقاط تهران و شهرستان ها جابه  جا کند ، باربری جنت آباد همچنین توانایی بسته بندی اصولی اثاث و کالاهای حساس و گران قیمت شما را داراست.

باربری جنت آباد
احترام به مشتری

احترام به مشتری در باربری

باربری جنت آباد جزو قدیمی ترین و با سابقه ترین باربری های سطح تهران هستیم که تنها و تنها راه تبلیغ اصولی و درست خود را در ارائه خدمات با کیفیت به شما هم میهنان عزیز می دانیم و ما شما را با ارائه خدمات باربری و بسته بندی مناسب در محل اثاث کشی متعجب خواهیم کرد و آن وقت است که ما شما را در تهران معرف خود می دانیم.

خدمات اتوبار جنت آباد تهران

اتوبار و باربری در جنت آباد با تمام توان خود اماده ارائه خدمات باربری ، بسته بندی و اتوبار در سطح شهر تهران و سایر شهرستان ها می باشد ، در این ما ما به تعدادی از خدمات اصلی باربری جنت آباد اشاره می کنیم.

خدمات باربری و اتوبار

باربری و اثاث کشی ، حمل و نقل ، جابه جایی در تهران و شهرستانها ، حمل و نقل اثاث سنگین و خرده ریز در  داخل استان تهران و شهرستان ها را به باربری آتی در شهرستان ها بسپارید. باربری جنت آباد هر اثاث و باری را به راحتی و با ضمانت جا به جا می کند.

بسته بندی اثاث منزل و …

بسته بندی در باربری اتی بار

 

باربری جنت آباد تهران با استفاده از پرسنل ویژه بسته بندی و تجهیزات لازم آسودگی خاطر رابرای شما به ارمغان می آورد.

کارتن پنج لایه: جهت بسته بندی وسایل شکستنی و حساس که به صورت دقیق توسط پرسنل بسته بندی می شوند.

کارتن رگال دار: جهت بسته بندی لباس های مجلسی و گرانبهای شما تا لباس ها مانع از  چروک شدن و کثیف شدن گردد.

کارتن مخصوص مواد غذایی و منجمد: جهت بسته بندی مواد غذایی درون یخچال  علی الخصوص مواد غذایی منجمد به صورتی که مواد غذایی منجمد دیرتر آب شده و اگر یخ آنها آب شود مانع از ریزش آب بر روی کف می شود.

چسب پنج سانتی:  جزء لاینفک هر اسباب کشی جهت بستن درب یخچال ، کمد ، دراور ، بوفه ،کارتن هاو …..

وکیوم نخودی : جهت بسته بندی وسایل حساس از قبیل مبلمان ، عسلی ، شیشه ها…. تا مانع از شکستن و خط و خش بر روی آنها شود.

ساک : جهت بسته بندی رختخواب ، پتو ، ملحفه و…..

باربری و اتوبار جنت آباد با فراهم کردن وسایل بسته بندی و انجام درست بسته بندی آمادگی خود را جهت هرچه بهتر انجام شدن یک اسباب کشی بدون ترس و دلهره یه شما اهالی محترم جنت آباد اعلام می دارد.

اتوبار آتی

با ما آسوده خاطر باشید.

باربری جنت آباد
بیمه باربری نارمک

بیمه باربری در جنت آباد

ما در باربری جنت آباد اثاث و کالاهای شما را به صورت تضمینی و صد در  صد سالم به مقصد می رسانیم ، شرکت آتی بار با عقد قرار داد های رسمی با بیمه نامه های معتبر کشور می کوشد مانع از ضرر و زیان در روز اثاث کشی برای شما می شود. بسیاری از خانواده های ایرانی بیشتر از آنکه دغدغه پیدا کردن محل جدید را داشته باشند دغدغه بسته بندی اصولی اثاث را قبل از جا به جایی دارند با بیمه باربری آتی دیگر لازم نیست نگران باشید.

مشاوره باربری

از دیگر خدمات باربری جنت آباد که در زیر مجموعه اتوبار و باربری آتی در تهران فعالیت دارد دادن مشاوره رایگان در زمینه های باربری ، حمل و نقل ، اتوبار و بسته بندی به شما عزیزان می باشد ، شما می توانید در تمام روز های هفته و به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما تماس گرفته و در خواست مشاوره بدهید.

باربری جنت آباد

خلاصه فعالیت های کلی در باربری جنت آباد تهران

ما در راه ارائه بهترین و نمونه ترین خدمات باربری به شما عزیزان که خواهان استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل و حمل بار به شهرستان باربری آتی هستید از هیچ چیزی دریغ نمی کنیم و خرسندیم که شما عزیزان در سایت و اتوبار جنت آباد حضور دارید و به ما مطالعه صفحه ما ، ما را از پیشنهادات و انتقادات خود که برای افزایش کارایی باربری است و اتوبار است بی بهره نمی کنید.

در ادامه ما شما را با خلاصه ایی از فعالیت های باربری و اتوبار جنت آباد در تهران بیشتر آشنا می کنیم.

  • بسته بندی اثاث منازل ، شرکت ها و  ادارات توسط بهترین و زبده ترین نیروهای کاری
  • ارائه بیمه نامه معتبر باربری و اثاث کشی و حمل بار در تهران بزرگ
  • حمل بار و اثاث کشی به استان های دیگر
  • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته باربری و اتوبار
  • باربری جنت آباد در تهران سریع و در دسترس با داشتن بهترین امکانات باربری در تهران بزرگ

ویژگی های باربری جنت آباد

Call Now Button