باربری گیشا

باربری گیشا و تاریخچه فعالیت

باربری گیشا و اتوبار گیشا خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منازل ، ادارات و شرکت ها و … را در تهران بزرگ و بخصوص منطقه مرکز تهران و در محدوده گیشا بر عهده دارند، اتوبار گیشا زیر نظر باربری و اتوبار آتی در تهران فعالیت می کند این باربری در سال 1392از باربری اتی مستقل شد و به عنوان یک باربری مستقل با کادری با تجربه و توانا فعالیت خود را در تهران و شهرستان ها آغاز کرد.

باربری گیشا

از جمله خدمات اتوبار و باربری گیشا

همانطور که می دانید باربری و اتوبار ها هم وظایف بخصوصی را دارند که در این جا ما به تعدادی از این وظایف که باربری گیشا با تمام توان خود در صدد اجرای آن است می  پردازیم.

حمل و نقل ، جابه جایی اثاث منزل ، بسته بندی اصولی اثاث ، حمل و نقل و باربری شهری ، باربری برون استانی و شهری

بسته بندی اصولی در اتوبار گیشا

بسته بندیشاید برای شما هم پیش امده باشد که چند روزی مانده به موقع اثاث کشی ، دغدغه انرا داشته اید که نکند اثاث و کالاهای که می خواهید جا به جا کنید در حین اثاث کشی و حمل و نقل باربری توسط پرسنل و به طور ناخواسته آسیب ببینند ، ما در باربری گیشا با استفاده از بهترین تجهیزات و ابزار های بسته بندی و همچنین پرسنل متخصص در امر باربری و بسته بندی دغدغه و نگرانی شما را از این بابت برطرف می کنیم. آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آوریم . در زیر به چند مورد از مواردی که باید در بسته بندی اثاثیه باید به آن توجه داشت اشاره می کنیم.

بسته بندی بشقاب ها

بسته بندی بشقاب ها باید به صورتی باشد که در کارتن های پنج لایه و اگر در کارتتن پنج لایه در دسترس نداشتید در کارتن موز و بین هرکدام از بشقاب ها با کاغذ و یا فوم مخصوص پرشود تا در حین جابجای به هم برخورد دنکرده و شکسته و لب پر نشوند.

بسته بندی مواد غذایی فاسد شدنی 

بسته بندی مواد غذایی باید به صورتی باشد در درون کارتن های مخصوص که مانع از فاسد شدن مواد غذایی می شوند انجام گیرد .

بسته بندی لباس ها 

بسته بندی لباس ها باید به نوعی باشد که لباس های شیک و مجلسی شما چروک و دچار پارگی نشوند که روش انجام چنین کاری استفاده داز کارتن های رگال دار می باشد که دقیقا مثل کمد لباس عمل می کند

بسته بندی آیینه و شیشه

باید با وکیوم نخودی ویا گردویی به نوعی صورت گیرد که تمام سطح علی الخصوص گوشه ها پوشیده شود که مانع از رسیدن هرگونه آسیب به آنها گردد.

barbari gisha
باربری گیشا تهران

محدوده فعالیت باربری

باربری گیشا در تهران در منطقه مرکز تهران و در محدوده گیشا فعالیت می کند ، اما باید این مهم را هم در نظر داشت که حوزه فعالیت اتوبار گیشا تهذان مختص منطقه گیشا نیست ، بلکه در طی ااین چند سال گذشته با افزوده شدن تجربه ، پرسنل متخصص دیگر و امکانات باربری آتی بار باعث ان شد که ما بنوانیم در تمام مناطق تهران بزرگ خدمات خود را ارائه دهیم.

خدمات دیگر ما

خدمات دیگر باربری گیشا که با ضمانت ، ارزان و با کیفیت در اختیارتان قرار می دهد.

باربری ، اتوبار ، اثاث کشی ، اثاث کشی در تهران ، بسته بندی ، بسته بندی اثاث منزل ، باربری تهران ، اتوبار تهران ، حمل و نقل ، جابه جایی ، اسباب کشی

پوشش سراسری باربری تهران

باربری و اتوبار گیشا تهران با در نظر گرفتن تمام جوانب یک باربری تک و نمونه در تهران می کوشد تمام خدمات مورد نیاز یک مشتری را ارائه دهد. باربری گیشا در تهران با در اختیار داشتن نیرو و پرسنل متخصص و کافی ، تجهیزات باربری مناسب و ماشین های باربری شیک و منظم می کوشد تا خدمات خود را به جز در منطقه مرکز تهران بلکه در تمام تهران و حومه به طور کامل ارائه دهد.

اتوباری بر تر و نمونه در تهران

باربری در گیشا

شعبات همکار با باربری آتی در تهران

ما در سایر مناطق تهران هم شعبات باربری و اتوبار دیگری هم داریم که ضمن ارائه خدمات به ساکنان تهران دانش باربری و اثاث کشی خود را هم  با با باربری گیشا به اشتراک می گذارند.

باربری تهراناتوبار تهران ، اتوبار گیشاباربری ستارخانباربری پونکباربری تهرانپارسباربری جنت آبادباربری سعادت آبادباربری یوسف آبادباربری مرزدارانباربری نارمک

بیمه باربری در اتوبار گیشا

بسیاری از خانواده ها در روز اثاث کشی و جا به جایی فشار بسیار زیادی را متحمل می شوند دلیل این فشار نگرانی بابت آسیب دیدگی و خش برداشتن کالاهایشان حین اثاث کشی و باربری است ، اما فقط کافیست کارتان را به باربری گیشا بسپارید تا بدون هیچ دغدغه و نگرانی اثاثتان جا به جا شود . باربری آتی با داشتن قرار داد های بیمه ایی رسمی با شرکت های بیمه ایی معتبر اثاث و کالاهای شما بیمه می کند تا آسوده و راحت جا به جا شوید. بیمه باربری  ما تک و نمونه است.

باربری در گیشا و پرسنل متخصص باربری

آیا تا با حال به این فکر کرده اید که باربری یک کار و حرفه طاقت فرسا و جزو مشاغل سخت محسوب می شود ؟ بله درست اتوبار و باربری جزو شغل های حساس و پرمشغله دنیا می باشد که علاوه بر وارد آمدن فشار جسمانی بر طرف ، انسان از لحاظ روحی نیز تحت تاثیر قرار می گیرد ، پس مهم است که پرسنل باربری تحت هر شرایطی حرمت خود و مشتری را نگه داشته و بر اعصاب خود در حین باربری و جا به جایی اثاث منزل کاملا مسلط باشند ، اتوبار و باربری گیشا در تهران با بکارگیری تجهیزات پیشرفته باربری که حرمت انسانی کارگران را در نظر داشته باشد و همچنین استخدام کارگران توانا اثاث کشی ارامشبخش را برای شما عزیزان رقم می زند. باربری در تهران با اتوبار گیشا

باربری گیشا

کارگران اثاث کشی در باربری

باربری و اتوبار گیشا در تهران کارگرانی را در اختیار دارد که با طاقت و صبر و حوصله خود اثاث و کالاهایی را که می خواهید جا به جا کنید در نهایت ایمنی از مقصد بارگیری کرده و ضمن استفاده از روش های چیدمان اثاثیه منزل ، شرکت ها و ادارات ، با بیمه نامه و ضمانت نامه 100 درصدی کالای شما را به مقصد می رساند. باربری گیشا بهترین و نمونه ترین پرسنل باربری را گزینش کرده و بکار می گیرد.

کارگران اثاث کشی

نرخ باربری تهران

تمام قیمت های باربری تهران و گیشا بار در تهران کاملا منصفانه بوده و بسته به تعداد خاور لازم برا جا به جایی اثاث ، تعداد کارگران مورد نیاز و زمان کافی برای انجام اثاث کشی متغیر متغیر است ، به عنوان مثال اگر شما اسباب کشی داشته باشید و برای اثاث کشی و جا به جایی اثاث منزل  شما 1 خاور 8 متری و 3 کارگر برای 3 ساعت حضور داشته باشند هزینه اثاث کشی شما این گونه محاسبه می شود : خاور 140000 به اضافه هر کارگر ساعتی 40000 تومان ، البته باید این نکته را هم عرض کرد که اگر اثاث کشی شما بیشتر از 3 ساعت طول کشید به ازای هر کارگر باید 10000 توامن اضافه توسط مشتری پرداخت می شود ، باربری گیشا کاملا منصفانه خدمات خود را رائه می دهد.

Call Now Button